0 505 962 10 74

Hakkımızda

1976 yılında Ankara’da Osman Öztürk tarafından elektrik sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla Çağlar Elektrik Ltd. Şti. ünvanı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2015 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Fırat Öztürk’ ün şirketin başına geçmesi ile mühendislik alanında da hizmet vermeye başladı. Mühendislik faaliyetlerine başarıyla devam ederek bir çok referansa sahip köklü bir firma olarak günümüze kadar gelmiştir.

Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendisine ilke edinerek bulunduğu bölgenin saygın firmaları arasında yerini alan firmamız, 43 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, konut, fabrika, otel, eğitim kurumu, sosyal tesisler ve misafirhaneler, devlet kurumları, başta olmak üzere birçok özel projeye imzasını başarıyla atmış ve atmaya devam etmektedir.

Dünyada meydana gelen hızlı ve sürekli gelişmeleri yakından takip eden firmamız yenilikçi yapısı ve uzman ekibinin uygulamalarıyla sektöründe öncü firmalardan birisi olmaya devam etmeyi ilke edinmiştir.

1976 yılında Ankara’da Osman Öztürk tarafından elektrik sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla Çağlar Elektrik Ltd. Şti. ünvanı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2015 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Fırat Öztürk’ ün şirketin başına geçmesi ile mühendislik alanında da hizmet vermeye başladı.

İLETİŞİMDE KAL