0312 311 51 72

Ankara Şofben Teknik Servis

Ankara Şofben Teknik Servis firmamız 20 senedir hizmet vermektedir. 20 sene önce, 1999 yılında kurulan firmamızı kurarken fiyat/performans bakımından en uygun hizmeti vermeyi hedefimiz olarak belirledik. Türkiye’nin başkenti Ankara’mızda tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Ankara Şofben Teknik Servis verebileceğimiz bir konuysa evinize gelip en ince detayına kadar şofbeninize gerekli servisi veriyoruz. 

Ne zaman ne sorun çıkaracağı belli olmuyor. Bir sabah kalktığınızda “Şofben suyu ısıtmıyor ?” diye düşünebilirsiniz. Elektrik gidiyor ama şofbenim suyu ısıtmıyor gibi sorunlar yaşıyorsanız teknik servisimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda ADA Grup Mühendislik olarak Isıtma Soğutma Sistemleri hizmetleri vermekteyiz. Bir telefonla bize ulaşabilir ve sorun hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Derdinizi dinleriz, sorun için çözüm üretiriz. Daha sonra Ankara Şofben Teknik Servis firmamız olarak Ankara’nın ilçelerinden hangisindeyseniz evinize-iş yerinize gelip teknik servis hizmetimizi gerçekleştiririz. 

Fiyatlarımızı piyasanın bir tık altında tutarken hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmaktayız. 20 sene boyunca bizden memnun kalan müşterilerimizin referanslarıyla çalışan bir şirkettik. Bu sene büyüme yolunda attığımız bu adımda internet ve sosyal medya aleminde de sizlere ulaşmayı amaç edindik. Ankara Şofben Teknik Servis olarak kusursuz bir hizmetten faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. 

Demirdöküm, Ariston, Baymak, Airfel, Alarko, ECA, İmmergaz, Süsler, Viesmann, Vailan ve birçok kombi-şofben markasının her teknolojisinde bilgili sertifikalı ekibimizle yanınızdayız. Tek bir telefonunuzla gelelim sorunu çözelim. 

1976 yılında Ankara’da Osman Öztürk tarafından elektrik sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla Çağlar Elektrik Ltd. Şti. ünvanı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2015 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Fırat Öztürk’ ün şirketin başına geçmesi ile mühendislik alanında da hizmet vermeye başladı.

İLETİŞİMDE KAL